Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

ВОГНИК, ЯКИЙ ЗІГРІВ СІЛЬСЬКИХ ЖІНОК

Date: 10 листопада 2016 о 20:06, Refreshed 2 грудня 2016 о 21:36
661 view

У жовтні є кілька свят - людей похилого віку, ветеранів, сільських жінок. Але в нас, літніх сільських жінок, ще вистачає господар­ських клопотів у цей час. А от листопад як­найкраще підходить для зустрічей, приємних посиденьок, спілкування без поспіху і суєти. Тож дуже доречно голова первинної ветеран­ської організації Броварок Світлана Дахно та колектив сільської ради скликали нас на святковий вогник. Він проводився у спортзалі Броварківського навчально-виховного комп­лексу. Просторе приміщення організатори перетворили на світлицю, як модні дизайне­ри вишукано прикрасили інтер'єр барвисти­ми хустками, ніби огорнули нас ними за сто­ликами затишного кафе.

Запрошення на цю зустріч отримали жін­ки віком від 60 років і старші. День випав по­хмурий. Але ніхто не відмовився від насолоди спілкування. Обпираючись на ціпочки, поспі­шали, як могли, старійшини. Тим, хто живе у Малинівщині, чи далеко від школи, було по­дано транспорт. Зібрався нас чималий гурт!

Щирі слова вітань і побажань сільським жінкам приготували ведучі святкового зі­брання - наш ветеранський лідер Світлана Дахно і вчителька Валентина Фещенко. Не шкодували добрих слів, розповідали прав­диво й з любов'ю про нелегкі будні сільських трудівниць, берегинь українського роду, гарних господинь, майстринь, лагідних мам, до­брих бабусь, мудрих прабабусь. Дарували нам пісні. Сільський голова Валентина Півень та заступник директора ДП «Агрофірма «Іс­кра» Олександр Гаптар побажали усім довго-довго жити при здоров’ї, у мирі, злагоді й достатку. Зачаровували ніжними голосами юні співачки Анастасія Коноваленко, Каріна Лисенко, Альона Романенко, Сніжана Розум.

А ще організатори вогника приготували смачне частування. Роль кулінарів, офіціан­тів узяли на себе працівники сільської ради. Усі страви були до смаку. Дуже приємна ат­мосфера розчулила присутніх. Ми наговори­лися, багато згадували як раніше працюва­ли, жили, дружили. Як колись у молоді літа, заспівали улюблені пісні. Найзавзятіші ще й танцювати підхопилися.

Ми всі дуже задоволені, що зібралися, зу­стрілися, зігрілися душею. Велике спасибі керівникові ветеранської організації Світлані Дахно, сільському голові Валентині Півень, директорові агрофірми «Іскра» Сергієві Кикотю. Вогник, який вони організували, про­вели, і матеріально підтримали, зігрів серця літніх людей, став великим святом для сіль­ських жінок.

Людмила ФЕЩЕНКО, Любов ЛЯХНОВИЧ,                                                                                                                                                                  ветерани

Comments:
Only authorized users can leave comments.