Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Осінній ярмарок

Date: 12 жовтня 2023 о 17:55, Refreshed 17 жовтня 2023 о 11:00
82 view

Чудового осіннього дня 12 жовтня 2023 року в Броварківському НВК відбулося яскраве дійство «Осінній ярмарок».

Святкування розпочалося з того, що Дід та Баба вирішили відвідати ярмарок, щось прикупити та і своє продати. Пішла Баба на грядки, а там – вистава «Пан Гарбуз шукає собі панну»! А на українському ярмарку уже гамірно та людно, можна продавати і купувати, тут і жартують, і співають, і танцюють. Діти співпереживали, коли Дід вирішив Бабу продати. А Баба не злякалася, а так розгулялася, що всі горіхи розсипала. Довелося малечі збирати ті горіхи. Поки гралися, почав дощ накрапати, але наша дітвора не боїться дощу, а співає пісеньки. Дід, поки ходив по ярмарку, дуже зголоднів і захотів вареників. А біля ятки з варениками такі танці та ігри! Ніхто не залишився без вареників! Наприкінці учасники дійства щиро побажали глядачам добробуту в сім’ях, щоб були щасливі та багаті, щоб мир запанував усюди, жили у добрі й любові усі люди.
Керівник Броварківського НВК Дахно С. І. подякувала вихованцям дошкільної групи та учням початкових класів, які зуміли вразити всіх своїми виступами. Особлива подяка нашим педагогам Даценко М. А., Зражевській Н. Д., Павленко Т. М., Саковській С. О., Дахну В. О., які підготували це неймовірне свято, створили атмосферу радості та добра.
За вікном був теплий осінній день і у нас було по-осінньому затишно та тепло. Запальні танці, веселі пісні та ігри зробили осіннє свято незабутнім як для його маленьких талановитих артистів, так і для глядачів. Подарунком для усіх стала танцювальна композиція у виконанні учнів 6 – 7 класів. Батьки та гості із великою цікавістю стежили за дійством та отримали неабияке задоволення, безліч позитивних емоцій та драйвового настрою.
Comments:
Only authorized users can leave comments.